Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Category:
From the brand
floor lamps for living roomfloor lamps for living room
What we provide are not only the lamps, but also the warmth and color to life.
Our principle is: better lamp, brighter home, easier life.
Hotselling LED Floor Lamps
18W Super Bright Floor Lamps
Smart RGBCW Floor Lamp
36W Dimmable Floor Lamp
RGBCW Dimmable Floor Lamp
【18W Floor Lamp with Remote】Get 50% brighter, and 70% energy! Our reading floor lamp features with Latest led chip technology, it delivers 1800LM powerful illumination for brighten a room without glare! With a 100,000-hour lifespan, there’s no need to worry about replacing bulbs.
【360°Flexible Neck & Extra-tall Height】The neck is flexible and can provide more focused light for closeup tasks, or can be aimed up to provide uplifting for the whole room! The standout feature of this tall floor lamp is its 76 inch extra-tall height, even when the goose neck is bent facing completely downward, the height remains sufficient to offer ample light and coverage.